Banesa me qira

0 EUR

Jepet me qera nga: Shpejtim 15 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
Jap banes me qera RR:Shqiperija kati perdhese banesa ka 87m2 ka sallon dy dhoma tgjumit shpajz dhe ballkon .Te interesuarit mund te thirrin nga ora n9 deri ne oren 22
Leaflet
Në fillim