jepet banes me qera

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Agon 03 Gush 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
jepet banesa me qera ne lagjen mati 1 rruga muharrem fejza nga agjensioni per patundshmeri Equity
banesa ke ket renditje
Dhoma dites e perbashket me kuzhin
dy dhoma gjumit
teras
banjo dhe depo
banesa ka pamjen nga lindja dhe nuk ka ndonje objekt perpara qe tja nxe pamjen
po ashtu ka dhe garazh nentoksore
ndertim i ri dhe esht i pajisur me dy lifta
numri i telefonit 046162428
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione