Jepet Banesë me qira në katin e tretë (LIPJAN)

175 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Nehat Flugaj 25 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
banesa eshte e re,shum funksionale, 2dhomshe + sallon&kuzhin ,Banjo dhe Shpajz... e pa mobiluar mirpo ka te vendosur kuzhinë ... Banesa ndodhet shum afer komunes se Lipjanit dhe rreth 40metra afer sheshit ... thirrni ne nr. telefonit 044686974 ose ne viber +38345855432 ose +38344686974
Nehat Flugaj
044686974
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione