Lëshoj banesën me qera

0 EUR

Jepet me qera nga: Lirim Rashiti 27 Maj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
Lëshoj me qera banesën që ndodhet në sheshin Adem Jashari në Lipjan përballë restaurant Pishat. Banesa ka 52 metra katrorë të shfrytëzueshme, 2 dhoma, kuzhinë, koridor, banjo, ballkon dhe shpajz. Gjendet ne katin e parë dhe ofron një pamje të mirë të sheshit. Presim të bashkëpunojmë vetëm me njerëz të përgjegjshëm.
Lirim Rashiti
049280185


WhatsApp:
044888365
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione