Banes ; dy te reja të mobilura extra, për pushime

0 EUR

Jepet me qera nga: Afrim Dje 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Lëshoi me qira dy banesa të mobiluara, për afat të shkurtër, të cilat gjinden në qendren e qytetit të Mitrovicës, njëra në katin e I (parë) e tjetra në katin e II ( dytë). Në secilen banesë ndaras ka mundësi të akomodimit të 4 - 5 personave.
Përfshihen edhe qarqafët, jastakët, peshqirët etj..
Banesat posedoinë
- Sallon me kuzhinë të kompletuar ( frigorifer, shporet elektrik, lavatriqe)
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon me pamje nga qyteti
- Kanë të instaluar nxemjen qendrore me rrymë dhe ka mundësi të kërkimit të pageses shtesë gjatë sezonit të dimrit.
- Kanë internet dhe kabllovik
- Rrymë dhe ujë 24 h
- Vend parking ne kuader te banesës me roje 24 h
Ka mundësi të kërkimit të depozitit nga pronari, çmimi 35 €/nata.
Ps:
në banesë
No smoking !
Ndalohet duhani !


Për rezervim dhe çdo informacion shtesë, mos ngurroni të kontaktoni: +383 49173663 // +38349138089
(Viber, WhatsApp) +383 49173663
Afrim
  Online
+38349173663
Leaflet
Në fillim