banes me qira

Jepet me qera nga: advije 04 Dhj 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Banesa ka nji sallon nji dhom gjumi nanjo dhe teras,gjindet mbrapa sallonit te tepiave broja
Leaflet
Në fillim