Banes per Pushime wifi+TV+Klim Viber +38349529845

0 EUR

Jepet me qera nga: Banes me per pushime 19 Jan 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Jap banes me qira siperfaqja 70 m2 . Banesa gjendet perball xhamis Haxhi Veselit kati i parë. Banesa posedon : sallon + kuzhin 1 dhom gjumi banjo , ballkon. Banesa osht tersisht e mobiluar , ka klim e cila ngroh dhe ftoh si dhe posedon wifi+Tv me kanale .viber what’s up +38349529845
Banes me per pushime
+38349529845
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione