Banese/Zyre me qera, 65m2, ne qender

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Argjent 25 Shk 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshoj banesen e pamobiluar me qera ne qender, perballe restaurant Vapianos ose qendres per regjistrimin e veturave, ne katin e VI.
Banesa perbehet prej sallonit, kuzhines, dhomes fjetjes, banjos dhe ballkonit dhe ka pamje nga rruga, perkatesisht nga juglindja. Eshte ndertim i ri dhe eshte shume e pershtatshme per call center, biznes te vogel, kurse te ndryshme per nxenes, apo nje familje te vogel.
Leshohet vetem per periudhe te gjate por jo per disa muaj, andaj presim persona serioz.
Te interesuarit mund te kontaktojn ne nr. e tel./viber +383 49 838 389.
Cmimi 150 ne muaj.
Argjent
049838389
Leaflet
Në fillim