Leshohet banesa me qera ne qender te qytetit 270e

270 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Amsall 24 Jan 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshohet banesa me qera ne qender te qyteti perball shtepise se shendetit kati i par,me pamje ka rruga kryesore mbreteresha Teuta,me pamje ka komuna ,banesa eshte e renovuar (frigorifer,shporet,bojler,maqina e teshave,maqina per me ter tesha,maqin per ene,termo)
Banesa esht ne katin e par dhe ka:sallon,kuzhin,trepezari,dhome gjumi,banjo,ballkon,shpajz.

BANESA LESHOHET PER KOHE AFATEGJATE QMIMI FIKS 270
Per me shum kontaktoni ne viber +38349132896
Banes
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione