Banesa 110 m2 Perball viva freshit

Jepet me qera nga: Veton 11 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ipet me qera banesa ne hyrje te qytetit te Pejes afer qendres tregtare Viva Fresh. Banesa ka pamjen nga Gryka e Rugoves dhe gjendet ne katin e 3 te banimit. Banesa eshte e perfunduar dhe e gaqshme per banim. Banesa ka dy dhome gjumi, nje dhome dite me kuzhine, 2 banjo dhe 3 bAllkona . Ndertimi i baneses eshte shume i mire, per cka do te bindeni edhe vet. Banesa ka parking te mjaftueshem per banoret.
Leaflet
Në fillim