Banesë me qëra në qendër të Tiranës

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Naser Haziri 03 Sht 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Pejë
Ne qender te Tiranes, tek tregu çam jepet me qera banese 3 dhoma e guzhine, kati i pare i banimit, e akomoduar per 4 studente. Cmimi 300 euro mujore. Informacione ne tel.dhe viber +38970209660 ne Tetove.
Naser Haziri
+38970209660
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione