Japim banes me qera

Jepet me qera nga: Juse Jusaj 09 Tet 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Pejë
Japim banes me qera ne peje, banesa ndodhet te stacionit i trenit ne peje, banesa posedon 2 dhoma gjumi banjo sallon kuzhin , komplet e mobiluar gjithashtu dhe parking.
Per me shume shifni fotot dhe na kontaktoni ne nr tel:+38349196552 ose +38344196552
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim