Leshohet banesa 73m2 me qira ne Lagjen Puhovc,

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Visar 14 Tet 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Pejë
Leshohet banesa 73m2 me qira ne lagjen Puhavc vetem 200 m larg koryes.
Banesa eshte ne katin e tete ,ka liftin ne funksion, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e pa mobiluar vetem kuzhina eshte e montuar.
Cmimi i qirase eshte 200 euro i pa negociueshem.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
044 469 727.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione