A0033 Banese me qira në lagjen Qafa

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 18:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet Banesa me qira tek lagjia Qafa, objekti Millenium,Objekti "Millenium" veçohet me, izolim akustik dhe termik, 2(dy) hyrje me nga 2(dy) lifta, parking rrugor, si dhe ka kyçje të shpejt për në qendër të kryeqytetit. Banesa është në katin e 4(katërt),

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵2 Dhoma gjumi
⊵Banjo
⊵Wc
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 450€
Kodi A0033

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim