A218 Banese me qira ne Lagjen e Muhaxherve

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AgjencioniUnion Sot 15:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AgjencioniUnion
B543 Banese me qira ne Bregu i diellit 220 EUR
A978 Banese me qira ne Kalabria (Emshir) 250 EUR
Garsonjere me qira ne Ulpiane 200 EUR
A726 Banese me qira te Mati 1, afer VIVES 270 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet Garsonjere me qira ne L.Muhaxhereve, perball Hotel Afes. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 7-te me lift.
______________________________________

The apartment is located near center of Prishtina, at neighborhood Lagja e Muhaxherve, near Hotel Afa.
The surface of the apartment is 40 m2 and is at 7 floor.

Qmimi: sipas marreveshjes
A218

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
AgjencioniUnion
  Online
049557227
Leaflet
AgjencioniUnion
A464 Banese me qira te Mati 1 250 EUR
A726 Banese me qira te Mati 1, afer VIVES 250 euro 270 EUR
B61 Banese me qira ne Ulpiane 300 EUR
A544 Banese me qira te Mati 1 300 EUR
Në fillim