A456 Banese me qira ne Arberi - Dragodan

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 01:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni UNION
b506 Banese me qira ne Kalabri - Emshir 500 EUR
b511 Garsonjere me qira ne Ulpiane -
B50 Banese me qira ne Kalabri - Emshir 300 EUR
B217 Banese me qira te Qafa 300 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Leshohet banesa me Qira ne Arberi – Dragodan, te Butrinti. Banesa ka 90 m2 dhe gjendet ne katin e 1-te me lift dhe garazhd.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
2 Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 500 Euro
A456

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Agjensioni UNION
Besimi juaj , Detyrimi ynë
Bulevardi Nëna Terezë 22A-1
049557227
realestateagencyunion@gmail.com
Agjensioni UNION
049557227
Leaflet
Agjensioni UNION
b506 Banese me qira ne Kalabri - Emshir 500 EUR
B217 Banese me qira te Qafa 300 EUR
A683 Banese me qira ne Bregun e Diellit -
Banese me qira te Hotel baci 250 EUR
Në fillim