A804 Banese me qira te Domi i Pleqve

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 01:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni UNION
B473 Banese me qira ne Dragodan - Arberi 400 EUR
URGJENT leshohet banesa me qira ne ULPIANE 250 EUR
A154 Banese me qira te Elena Gjika -
B497 Banese me qira te Hotel SIRIUSI 300 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Leshohet banesa me qira te Domi i Pleqve. Banesa ka 80 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 300 Euro
A804

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Agjensioni UNION
" Besimi i juaj , Detyrimi yne "
Bulevardi Nëna Terezë 22A-1 Prishtinë
044557227
info@agjensioni-union.com
Agjensioni UNION
044557227
Leaflet
Agjensioni UNION
B480 Banese me qira ne Lagjen e Muhaxherve 300 EUR
B469 Banese me qira te Qafa pa mobile 270 EUR
B509 Banese me qira ne Ulpiane mrapa AAK-se 220 EUR
Banese me qira ne ULPIANE per STUDENTA -
Në fillim