A908 Garsonjere me qira

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AgjencioniUnion Dje 15:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AgjencioniUnion
B720 Garsonjere me qira ne Ulpiane 150 EUR
B600 Banese me qira ne Ulpiane 600 EUR
B682 Banese me qira ne Ulpiane 350 EUR
B348 Banese me qira ne Tophane 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet garsonjere me qira ne Qender, te Hotel Siriusi. Banesa ka 30 m2 dhe gjendet ne katine 2-te.

Qmimi: 200 Euro
A908

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
AgjencioniUnion
  Online
049557227
Leaflet
AgjencioniUnion
B122 Banese me qira te Hotel Siriusi 300 EUR
B694 Garsonjere me qira ne Ulpiane 200 EUR
B600 Banese me qira ne Ulpiane 600 EUR
B708 Banese me qira ne Bregun e Diellit 320 EUR
Në fillim