A917 Banese me qira ne Sheshin Zahir Pajaziti

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AgjencioniUnion Dje 21:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AgjencioniUnion
A84 Banese me qira te 4 Llullat 250 EUR
B731 Banese me qira ne Ulpiane te Moxarti 200 EUR
A218 Garsonjere me qira ne Lagjen e Muhaxherve 0 EUR
A849 Banese me qira ne Aktash 330 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qira ne Sheshin Zahir Pajaziti. Banesa ka 54 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te pa lift. Ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 350 Euro i diskutueshem
A917


Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
AgjencioniUnion
  Online
049557227
Leaflet
AgjencioniUnion
B773 Banese me qira ne Kalabria (Emshir) 300 EUR
B742 Banese me qira ne Bregun e Diellit 300 EUR
B737 3 Banesa me qira ne Kalabria (Emshir) PA MOBI 200 EUR
Banese me qira te Qafa 450 EUR
Në fillim