A925 Banese me qira te Qafa

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AgjencioniUnion Dje 21:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AgjencioniUnion
A901 Banese me qira ne Bregu i diellit 250 EUR
B756 Banese me qira te 4 Llullat 220 EUR
BANESE ME QIRA PERBALL SWISS DIAMOND 0 EUR
A485 Banese me qira te Qafa 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qira ne Qender, te Qafa. Banesa eshte 63 m2 dhe gjendet ne katin e 4 –te. Ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 500 Euro ( ne kete qmim perfshihen te gjitha shpenzimet)
A925


Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
AgjencioniUnion
  Online
049557227
Leaflet
AgjencioniUnion
B197 Banese me qira ne Bregun e Diellit 260 EUR
B279 Banese me qira ne Kalabria (Emshir) 250 EUR
B647 Garsonjere me qira ne Ulpiane 0 EUR
A84 Banese me qira te 4 Llullat 250 EUR
Në fillim