A985 Banese me qira te Qafa

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 01:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni UNION
A304 Banese me qira te Rruga C 330 EUR
Banese me qira te Hotel baci 250 EUR
A839 Banese me qira ne Lagjen e Muhaxherve 300 EUR
B433 Banese me qira ne Shesh 350 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Leshohet banesa me Qira te Qafa, te Studio Sebi, banesa eshte ndertim i ri. Ka 105 m2 dhe gjendet ne katin e 6-te e lift.

Posedon:

3 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
2 Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 400 euro i diskutueshem
A985

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Agjensioni UNION
Besimi juaj , Detyrimi ynë
Bulevardi Nëna Terezë 22A-1
049557227
realestateagencyunion@gmail.com
Agjensioni UNION
049557227
Leaflet
Agjensioni UNION
A181 Banese me qira  te Mati 1 - Rruga B te KAWA 400 EUR
B513 Banese me qira ne Tokebashqe 150 EUR
A482 Garsonjere me qira ne Lagjen e Muhaxherve -
A304 Banese me qira te Rruga C 330 EUR
Në fillim