ap Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit

160 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: GeoFIX 14 Sht 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit te banesat e hinta kati perdhes.
-Kuzhin
-Dhom te fjetjes
Qmimi 160 euro
Tel: +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber:+377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Leaflet
Në fillim