Publikuar: Korr 02 2022 05:32

Apartament me qera, Lagjja Marigona 1

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 02 05:32
Shikime: 899
sistem banesor
Veternik afer Gorenje & Albi Mall..

Apartamenti posedon:
🔸 Dhoma të fjetjes 2
🔸 Sallon me Kuzhine dhe TV
🔸 Wifi - internet pa limit..
🔸 Klime (inverter)
🔸 Ngrohje qendrore
🔸 Uje24h
🔸 Sistem sigurimi
🔸 Ballkon dhe oborr të mjaftueshem
🔸 Parking per 1 veturë
📌kontrate 1 vjecare

Çmimi 400€ per muaj , +depozit

📞 +38344133776 (viber , WhatsApp)
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione