Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Për vendbanimin
Lëshohet apartmenti i renovuar dhe rregulluar special për tu lëshuar me qira.Apartmenti është 3 minuta larg nga qendra e Qytetit(Sheshi ''Nëna Terezë'') konkretisht tek Parku i Qytetit.Ndërtesa posedon gjithsej 4 apartmente dhe është e sigurtë,e qetë dhe me klient të përzgjedhur.

Apartmenti ka këtë përbërje:

1) 2-Dhoma Gjumi
2) Kuzhine ndaras
3) Banjo
4) Ballkon

Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+383-44 85 75 65 +Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet banesa tek "Muharrem Fejza" # iBRO GROUP 0 EUR
Shitet banesa në Prishtinë #iBRO GROUP 0 EUR
Shitet Banesa ne Qender te Qytetit #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione