B245 Banese me qira te Mati 1 pa mobile

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 01:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni UNION
B509 Banese me qira ne Ulpiane mrapa AAK-se 220 EUR
B443 Banese me qira per Zyre ne Pejton 380 EUR
B480 Banese me qira ne Lagjen e Muhaxherve 300 EUR
B498 Banese me qira ne Dardani 250 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Leshohet banesa me qira te Mati 1, te Viva Freshi. Banesa ka 93 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te me lift.
Ka nxemje qendrore me temrokos.
Leshohet per afarizem. Banesa eshte e pa mobiluar.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 500 Euro
B452

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Agjensioni UNION
" Besimi i juaj , Detyrimi yne "
Bulevardi Nëna Terezë 22A-1 Prishtinë
044557227
info@agjensioni-union.com
Agjensioni UNION
044557227
Leaflet
Agjensioni UNION
B469 Banese me qira te Qafa pa mobile 270 EUR
B499 Super banese me qira ne Lakrishte 400 EUR
A213 Banese me qira ne Tophane 4 dhomshe 450 EUR
B445 Banese me qira ne Qender per nderkombetar 600 EUR
Në fillim