B389 Banese me qira ne Bregu e Diellit

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 02:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni UNION
Banese me qira ne ULPIANE PER STUDENTA 250 EUR
B246 Banese me qira te Mati 1 - pa mobile 250 EUR
b506 Banese me qira ne Kalabri - Emshir 500 EUR
B512 Garsonjere me qira ne Ulpiane 200 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit, perball vorrit te rugoves. Banesa ka 68 m2 dhe gjendet ne katin e 8-te me lift.
Banesa eshte e pa mobiluar.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Shpajz

Qmimi: 200 Euro
B389

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Agjensioni UNION
Besimi juaj , Detyrimi ynë
Bulevardi Nëna Terezë 22A-1
049557227
realestateagencyunion@gmail.com
Agjensioni UNION
049557227
Leaflet
Agjensioni UNION
T5 Shiten 5.47 ari ne Qagllavice 12 500 EUR
B503 Banese me qira ne Tophane -
A719 Banese me qira Mati 1 - Rruga B 330 EUR
b511 Garsonjere me qira ne Ulpiane -
Në fillim