B419 Banese me qira te Rruga B - pa mobile

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 19:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Rruga B, afer Meridianit. Banesa ka m2 dhe gjendet ne katin e 3-te. Banesa eshte ndertim i ri, e pa banuar me heret.
Leshoher per zyre ose banim. Ka pamje nga rruga kryesore.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo+wc
Ballkon
Koridor

Qmim: 400 Euro
B419

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim