B432 Kat Shtepie me qira ne Kodren e Trimave

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 22:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa kati i shtepie me qira(sistem banesor) afer Xhamise se Llapit, mbi hekurudhe. Banesa ka 65 m2 dhe gjendet ne katin e 1-re.
Lirohet me 1 nentor.

Posedon:

Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 200 Euro
B432

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim