B433 Banese me qira ne Shesh

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 01:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni UNION
B492 Banese me qira ne Arberi - Dragodan 350 EUR
Banese me qira ne ULPIANE PER STUDENTA 250 EUR
B505 Banese me qira ne Qender perball 92-shit 450 EUR
B204 Banese me qira ne Kalabri - Emshir 260 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Leshohet banesa me qira ne Sheshin Zahir Pajaziti. Banesa ka 80 m2 dhe gjendet ne katin e 10-te me lift. Banesa ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 350 Euro
B433

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Agjensioni UNION
Besimi juaj , Detyrimi ynë
Bulevardi Nëna Terezë 22A-1
049557227
realestateagencyunion@gmail.com
Agjensioni UNION
049557227
Leaflet
Agjensioni UNION
B419 Banese me qira te Rruga B - pa mobile 400 EUR
B492 Banese me qira ne Arberi - Dragodan 350 EUR
B141 Banese me qira te Mati 1 280 EUR
A683 Banese me qira ne Bregun e Diellit -
Në fillim