B444 Banese me qira ne Arberi - Dragodan pa mobile

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 01:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Leshohet banesa me qira ne Arberi - Dragodan. Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.
Nuk ka nxemje qendrore. Nuk eshte e mobiluar.

Posedon:

Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 220 Euro
B444

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Agjensioni UNION
" Besimi i juaj , Detyrimi yne "
Bulevardi Nëna Terezë 22A-1 Prishtinë
044557227
info@agjensioni-union.com
Agjensioni UNION
044557227
Leaflet
Agjensioni UNION
URGJENT leshohet banesa me qira ne ULPIANE 250 EUR
B500 Banese me qira ne Shesh te KINO ABC 200 EUR
A677 Banese me qira ne Kalabri - Emshir 450 EUR
B428 Banese me qira ne Shesh pa mobile 300 EUR
Në fillim