B465 Banese me qira ne Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 12:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë

Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit, te banesat e hinta. Banesa ka 75 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te pa lift.
Ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 300 Euro
B465

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim