B466 Banese me qira ne Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 22:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit te banesat e Standardit. Banesa ka 120 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon-40m2
Koridor
Garazhd

Qmim: 400 Euro
B466

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim