B469 Banese me qira te Qafa pa mobile

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 18:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Qafa perball shkolles Meto Bajraktari. Banesa ka 75 m2 dhe gjendet ne katin perdhese.
Banesa eshte e pa mobiluar, e pershtatshme per zyre.

Posedon:
2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 270 Euro
B469

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim