B498 Banese me qira ne Dardani

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 02:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni UNION
B502 Banese me qira ne Kalabri - Emshir 300 EUR
A154 Banese me qira te Elena Gjika -
URGJENT leshohet banesa me qira ne ULPIANE 250 EUR
A677 Banese me qira ne Kalabri - Emshir 450 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Leshohet banesa me qira ne Dardani te stacioni i autobusave. Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te pa lift.
Nuk leshohet per studenta. Nuk ka nxemje qendrore.

Posedon:

Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 250 Euro
B498

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Agjensioni UNION
" Besimi i juaj , Detyrimi yne "
Bulevardi Nëna Terezë 22A-1 Prishtinë
044557227
info@agjensioni-union.com
Agjensioni UNION
044557227
Leaflet
Agjensioni UNION
B267 Banese me qira ne Dardani 250 EUR
B469 Banese me qira te Qafa pa mobile 270 EUR
URGJENT leshohet banesa me qira ne ULPIANE 250 EUR
B497 Banese me qira te Hotel SIRIUSI 300 EUR
Në fillim