B500 Banese me qira ne Shesh te KINO ABC

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 01:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Leshohet banesa me qira ne Shesh te Kino ABC. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te pa lift.

Posedon:

Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 200 Euro
B500

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Agjensioni UNION
" Besimi i juaj , Detyrimi yne "
Bulevardi Nëna Terezë 22A-1 Prishtinë
044557227
info@agjensioni-union.com
Agjensioni UNION
044557227
Leaflet
Agjensioni UNION
B445 Banese me qira ne Qender per nderkombetar 600 EUR
B465 Banese me qira ne Bregun e Diellit 300 EUR
A804 Banese me qira te Domi i Pleqve -
A213 Banese me qira ne Tophane 4 dhomshe 450 EUR
Në fillim