B501 Banese me qira ne Bregun e diellit pa mobile

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 01:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni UNION
B514 Banese me qira ne Ulpiane perball Granitit 300 EUR
B217 Banese me qira te Qafa 300 EUR
B175 Banese me qira ne Aktash -
A149 Banese me qira ne Tokebashqe 170 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit, te banesat e Standardit. Banesa ka 100 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.
Banesa eshte e pa mobiluar. Kuzhina montohet.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 250 Euro
B501

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Agjensioni UNION
Besimi juaj , Detyrimi ynë
Bulevardi Nëna Terezë 22A-1
049557227
realestateagencyunion@gmail.com
Agjensioni UNION
049557227
Leaflet
Agjensioni UNION
B50 Banese me qira ne Kalabri - Emshir 300 EUR
B504 Banese me qira ne Lakrishte 350 EUR
B503 Banese me qira ne Tophane -
Banese me qira ne ULPIANE PER STUDENTA 250 EUR
Në fillim