B575 Banese me qira ne Lakrshte te Pro Crediti

320 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AgjencioniUnion Dje 15:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AgjencioniUnion
B738 Banese me qira ne Arbëria (Dragodan) 200 EUR
B691 Leshohen 3 banesa me qira ne Lagjen Muhaxherë 300 EUR
B667 Banese me qira ne Ulpiane 350 EUR
A54 Banese me qira mrapa Teatrit Kombetar 200 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qira ne Lakrishte, te Pro Crediti. Banesa ka 95 m2 dhe gjendet ne katine 5-te me lift.

Posedon:

2 Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo wc
Ballkon
Koridor

Qmim: 320 Euro
B676

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
AgjencioniUnion
  Online
049557227
Leaflet
AgjencioniUnion
B197 Banese me qira ne Bregun e Diellit 260 EUR
B731 Banese me qira ne Ulpiane te Moxarti 200 EUR
Banese me qira ne Aktash 220 EUR
A726 Banese me qira te Mati 1, afer VIVES 270 EUR
Në fillim