B605 Banese me qira ne Aktash

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AgjencioniUnion Dje 15:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AgjencioniUnion
A828 Banese me qira te Mati 1 270 EUR
B704 Banese me qira ne Kalabria (Emshir) 270 EUR
B691 Leshohen 3 banesa me qira ne Lagjen Muhaxherë 300 EUR
B692 Banese me qira ne Lagjen e Muhaxherëve 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet banesa me Qira ne Aktash, te Extrem Pizza. Banesa ka 75 m2 dhe gjendet ne katin e 11-te me lift.

Posedon:

Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 250 euro
B605

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
AgjencioniUnion
  Online
049557227
Leaflet
AgjencioniUnion
A871 Banese me qira ne Ulpiane 200 EUR
B707 Banese me qira te Rruga C 300 EUR
B682 Banese me qira ne Tophane 400 EUR
B543 Banese me qira ne Bregu i diellit 220 EUR
Në fillim