B686 Banese me qira ne Lakrishte

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AgjencioniUnion Dje 15:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AgjencioniUnion
B647 Garsonjere me qira ne Ulpiane per ZYRE 200 EUR
Banese me qira ne Dardani 350 EUR
B734 Kat shtepie me qira ne Kodra e Trimave Vranje 150 EUR
B677 Banese me qira ne Ulpiane 300 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qira ne Lakrishte te Nartel Center. Banesa ka 75 m2 dhe gjendet ne katine 11-te me lift.
Banesa eshte e pa mobiluar.

Posedon:

2 Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 350 Euro
B686

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
AgjencioniUnion
  Online
049557227
Leaflet
AgjencioniUnion
A993 Banese me qira ne Dardani 250 EUR
A90 Banese me qira ne Bregu i diellit 200 EUR
B691 Leshohen 3 banesa me qira ne Lagjen Muhaxherë 300 EUR
B178 Banese me qira mrapa Royall Mallit -230 E 250 EUR
Në fillim