B96 Banese me qira ne Lagjen e Muhaxherve

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 15:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Muhaherve perball hotel Afes. Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.
Lirohet me 1 dhjetor.

Posedon:

Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 250 Euro
B96

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim