Banes 3 Dhomshe e Sapomobiluar ne Mat - Garazhd

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City 25 Gush 10:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Zyre Moderne me Qira ne Ulpian Afer AAK-se 750 EUR
Zyre me Qira ne Kalabri - Kat Perdhes me Termokos 300 EUR
Banes Komode me Qira te Parku i Qytetit 220 EUR
Objekt me Qira ne Qender - 740 M2 12 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banes Moderne me Qira ne Mat - Kodi 1649

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza te Tregu Ditor

Siperfaqe: 106 M2

Kati 1

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Garazhd per Vetur

- Banesa eshte e sapomobiluar.

Çmimi €350

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Banes Moderne me Qira ne Arberi te Minimaxi 480 EUR
Banes Komode me Qira ne Aktash te Extrem Pizza 250 EUR
Objekt me Qira Te Toni Market Afer Qendres 800 EUR
Banes Komode me Qira Afer Rruges B 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione