Banes Komode me Qira Afer Rruges B

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City 14 Nën 10:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Banes 2 Dhomshe me Qira ne Dardani 300 EUR
Banes e Sapomobiluar ne Rrugen B - 2 Dhomshe 350 EUR
Banes Moderne me Qira Afer Spitalit Amerikan 400 EUR
Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Fush Kosov 35 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banes me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 1471

Lokacioni: Te Emona Center Afer Rruges B

Siperfaqe: 86 M2

Kati 8

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Garazhd per Vetur + Depo
- Nxemje Qendrore
- Mirembatje te Hymjes
- Lift
- Uj 24 H

Çmimi €350 + Garazhda €30

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com

Kliko KETU - BANESAT ME QIRA

Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Super Zyre me Qira ne Lakrishte - DUKAGJINI RESIDENCE 650 EUR
Banes 150 M2 me Qira Afer Qendres 400 EUR
Banes Komode me Qira ne Kalabri 230 EUR
Banes 2 Dhomshe Afer Spitalit Amerikan 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione