Banes Komode me Qira ne Aktash te Extrem Pizza

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City 09 Qer 09:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Zyre 90 M2 me Qira ne Lagjen Mati 1 0 EUR
OFERT - Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Mat 58 800 EUR
Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Bregun e Diellit - Kati 1 89 000 EUR
Banes me Qira ne Qender - Rr. Luan Haradinaj 220 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banes me Qira ne Aktash - Kodi 1540

Lokacioni: Rr. Agim Ramadani te Extrem Pizza

Siperfaqe: 63 M2

Kati 2

Renditjet

- 2 Dhoma
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Posedon

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Lift
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24H

Çmimi €250

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Banes me Qira ne Rrugen B - 2 Dhoma - Garazhd 300 EUR
Banes me Qira ne Mat te Shkolla Millenium 180 EUR
Shitet Banesa 84 M2 ne Rr.Nena Tereze 55 000 EUR
Banes Moderne me Qira ne Arberi te MAB Projekt 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione