Banes komode me qira ne Arberi

Jepet me qera nga: smart Sot 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes komode me qira ne Arberi, banesa gjendet afer komunes se re, eshte e mobiluar ne teresi, moderne, komode, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
044/393-777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim