Banes Komode me Qira te Parku i Qytetit

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City 11 Maj 21:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Banes 2 Dhomshe me Qira ne Emshir - PRISHTINA STAR 350 EUR
Banes 2 Dhomshe me Qira te Sllovenia Sportit 300 EUR
Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Qender te Pishat 210 000 EUR
SUPER OFERT - Banes e Saporenovuar ne Dardani 230 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banes me Qira te Parku i Qytetit - Kodi 0444

Lokacioni: Te Busti Isa Kastrati

Siperfaqe: 52 m2

Kati 2

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Sigurim me Kamera 24 H

Lifti dhe Mirembatja e Hymjes jane te Perfshira ne Çmim.

Çmimi €220

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
OFERT - Zyre me Qira ne Rrugen B te Maxi 24 H 170 EUR
Banes Moderne ne Aktash te Ambasad Sllovene 350 EUR
Shitet Shtepia ne Bregun e Diellit 280 000 EUR
Shiten 10 Ari Toke ne Germi Afer Pishines Germis 50 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione