Banes komoder 90m2 me qira te Muhaxheret!DELTA

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri 09 Pri 07:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes me qira 1+1 ne Kodren e Diellit !DELTA 250 EUR
Shitet objekti afarist 4-katesh ne qender!DELTA 1 000 000 EUR
Shtepi luksoze me qira ne Marigona Residence!DELTA 1 200 EUR
Ofrohet Banesa Ne Shitje  59m2 Ne Lagjjen Mati1!DELTA 820 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Ofrohet banesa me qira e pabanuar me pare ne lagjjen e "Muhaxhereve"afer ambasades Zvicrane. Banesa eshte e re e sapo mobiluar gjithashtu ka parking privat nentoksor, ashensor per 12persona nxemje qendrore, rryme,uje 24h pa nderprerje , ka pamje panoramike nga perendimi i diellit ku shihet i gjithe qyteti.Permban 2 dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,banjo dhe ballkon.Çmimi:350€
Informata:044/556/777
049/157/113
049/445/711
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shiten 2-banesa ne lagjjen e Muhaxhereve!DELTA 0 EUR
Banes me qira per zyre te Prishtina Stars !DELTA 400 EUR
SHITET BANESA TE QAFA !DELTA 0 EUR
Shitet 1 hektar e 20 ari ne Qagllavice te rrethi 3 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione