Banes luksoze me qira ne Tophane

390 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Premium Agjencion 17 Dhj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Banesa me qera Tophane
kati - IX
- lift,rrym,uje 24/h,
e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
- Dhome dite
-Kuzhine
-Tri Dhoma gjumi (njera mobilohet nga pronari sipas kerkeses se klientit)
- Koridor-ballkon
-Banjo/wc

Cmimi: 390€

Tel/viber: 045560960
Agjencioni Premium
Premium Agjencion
045 560 960
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione