Banes me Qera ne Aktash

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjencioni SHTËPIA E RE Dje 22:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me Qera në Aktash, Prishtinë, perball hotel “Afes”

Sipërfaqja: 110m²

Banesa ka këtëvreditje:
• Dhomë dite me kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Koridor
• Garazh dhe depo
Për më shumë informata:
✆ +383 49 55 66 95 ( WhatsApp & Viber )
✉️ agjencionishtepiaere@gmail.com
Agjencioni SHTËPIA E RE
  Online
049553136
Leaflet
Agjencioni SHTËPIA E RE
SHITET BANESA në Arbëri (Dragodan) 66 700 EUR
Banes me Qera ne Kalabri / Emshir 500 EUR
Shitet Banesa ne Veternik 76 000 EUR
Banes me Qera ne Aktash 280 EUR
Në fillim