Banes me qera ne kompleksin DAFINA - Standard

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Blerim Dalipi 15 Pri 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj me qera banese ne bregun e diellit banesat e ndertuara nga firma Standard kompleksi Dafina Banesa ka 54m2 , dhome gjumi, sallon, kuzhine, shpajz, banjo, teras 40 m2komplet e mobiluar si ne foto..
Uje te nxehte 24 ore, (" pa bojler" - pasi uji i nxehte sigurohet nga kompania Standard dhe pagesa behet varesisht prej shpenzimit ne kubik) sistemi i ngrohjes me kallda te perbashket, mundesia e qasjes ne rrjetin Ipko si dhe Kujtesa.
Shpenzime minimale ndaj Ked-s.
Banesa leshohet vetem per familjar.
Blerim Dalipi
044 737 787
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione