Banes me qera ne Lagjen Pejton

Jepet me qera nga: Agjensioni Musa Patudshmeri Dje 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me Qira Banesa Moderne në Lagjen Pejton.
Banesa gjindet në qendër të Prishtinës, pikërisht në Lagjen Pejton shumë afër Sach Caffe-së .Banesa është e renovuar në tërësi. Banesa është në katin e 5-të dhe ka një siperfaqe prej 80m2 ,e mobiluar në tërësi, e pajisur me të gjitha gjërat e nevojshme dhe ofron kushte komode për banim. Objekti banesor posedon ashensorin i cili funksionon gjatë gjithë kohës dhe po ashtu hyrja ka mirëmbajtje të vazhdueshme. Banesa posedon edhe ngrohjen qendrore nga Qyteti (Termokosi).
Banesa ka këtë renditje :
🔸 Sallon
🔸 Kuzhinë
🔸 2 Dhoma gjumi
🔸 Banjo
🔸 Koridor
🔸 Ballkon

Çmimi 450 € + Një Muaj Depozit
(Shpenzimet komunale siç janë : energjia elektrike, mbeturinat, uji, mirëmbajtja e hyrjes, ashensorit, janë të përfshiera në çmim).

Kontakt:
📞 +383 49 107 270
📞 +386 43 904 186 - Viber
Agjensioni MUSA Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim